• Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia naszych przedszkolaków w roku szkolnym 2011-2012

• wyróżnienie dla zespołu "Śpiewające wiewióreczki" (reprezentacja grup starszaków P. Renaty) w kategorii dziecięcej w XVI Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Gloria Dei". Zespół wystąpił w koncercie finałowym
          • Natalia Dynak - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym: "Pamiątka z wakacji"
          • 18 miejsce (na 747 uczestników) w ogólnopolskim konkursie ekologicznym - plastycznym - organizowanym przez serwis internetowy "Buliba"
          • Małgosia Orenowicz - III miejsce w miejskim konkursie plastycznym: "Mój Śląsk - Moje Miasto"
          • Martynka Wyrobek z Siostrą i Rodzicami -III miejsce w konkursie miejskim "Szopka Bożonarodzeniowa"
          • Kewin Nowak - I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Jesienny stworek"
          • wyróżnienie w przeglądzie Zespołów Jasełkowych - Zespół P. Sabiny (salki)
          • Natalia Dynak - II miejsce w konkursie plastycznym "Ekologiczna zabawka
          • Wiktoria Pluta - II miejsce w konkursie plastycznym "Ekologiczna zabawka"
          • II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie literackim "Przygody krasnala Hałabały" (grupa P. Joli)
          • III miejsce w Międzyprzedszkolnej Spartakiadzie Przedszkolaków (grupa P. Eweliny)
          • Olek Biskupski - wyróżnienie w II wiosennym konkursie recytatorkim
          • Ola Macioł - wyróżnienie w konkursie plastycznym: "Czyste powietrze wokół nas"
          • zespół teatralny z grupy P. Sabiny zdobył wyróżnienie w przeglądzie pt. "Snuj się snuj bajeczko".
          • Patrycja Kula, Kamil Pawliczek - II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie: "Piękna nasza Polska cała"
          • Wiktoria Stronk - II miejsce w konkursie plastycznym: "Na wiosennej łące"
          • Lena Stachura - wyróżnienie w konkursie plastycznym: "Na wiosennej łące"
          • Oliwia Drzewiecka - II miejsce w miejskim konkursie plastycznym pt. "O mieszkańcach rudzkiego schroniska"