• Rok szkolny 2014/2015

• Osiągnięcia naszych przedszkolaków w roku szkolnym 2014-2015

• III miejsce dla Mai Marciniak z grupy "Smerfów" w konkursie plastycznym Fauny
          • NAGRODA dla Marty Kurek z grupy "Tygrysków" w konkursie plastycznym Fauny
          • III miejsce w konkursie plastycznym "Mój Śląsk - Moje Miasto" dla Kingi Gacki z grupy "Smerfów"
          • WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Mój Śląsk - Moje Miasto" dla Mai Marciniak z grupy "Smerfów"
          •  II miejsce dla zespołu "Śpiewające wiewióreczki" (reprezentacja grupy Pszczółek -  P.Kasi i "Smerfów" -  P. Doroty) w kategorii grup przedszkolnych w XVII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Gloria Dei". Zespół wystąpił w koncercie finałowym.
          • NAGRODA dla Szymona Gęsikowskiego z grupy "Tygrysków" w rodzinnym konkursie plastycznym pt. "Komputer w naszym domu".
          • WYRÓŻNIENIE w ogólnoposkim konkursie plastycznym "Jesienne drzewo dla Martynki Osadnik  z grupy "Pszczółek"
          •  I miejsce dla Mai Marciniak i Martyny Waniek z grupy "Smerfów" w I Festiwalu Piosenki Bajkowej
          • WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Kapelusz Pani Jesieni" dla Marty Kurek  z grupy "Tygrysków"
          • WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Kapelusz Pani Jesieni" dla Martyny Kunc  z grupy "Tygrysków"
          • NAGRODA dla Szymona Gęsikowskiego z grupy "Tygrysków" w rodzinnym konkursie pt. "Ozdoba Bożonarodzeniowa".
          • WYRÓŻNIENIE dla Ani Bugaj z grupy "Muchomorków" w rodzinnym konkursie pt. "Ozdoba Bożonarodzeniowa".
          •  III miejsce dla Ksawerego Długaj "Grupy Kubusia Puchatka" w Konkursie "Przedszkolny Ślązak Roku"
          • WYRÓŻNIENIE w konkursie recytatorskim "Mieszkam na Śląsku - z gwarą śląską za pan brat".
          • I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Moja ulubiona postać bajkowa ze mną w święta Bożego Narodzenia" dla Agnieszki Fityki z grupy "Tygrysków"
          • II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Moja ulubiona postać bajkowa ze mną w święta Bożego Narodzenia" dla Zuzi Gozdeckiej z grupy "Tygrysków"
          • WYRÓZNIENIE dla Tomka Kołodzieja z grupy Motylków w miejskim konkursie Kolęd i pastorałek.
          • WYRÓZNIENIE dla Miejskiego Przedszkola nr 30 za przygotowanie małych Artystów do udziału w III Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Aniołki 2015" w Zabrzu
          • III miejsce w miejskim konkursie  "Ekologiczny karmnik" dla Martynki Osadnik z grupy "Pszczółek"
          • WYRÓŻNIENIE w konkursie plastyczno - logopedycznym "Trudne głoski to przygoda, która przedszkolakom się podoba" dla Amelki Bąk z grupy "Biedroneczek".
          • I miejsce w miejskim konkursie  "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" dla Ani Bugaj z grupy "Muchomorków"
          • III miejsce w miejskim konkursie  "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" dla Roksany Tobor z grupy "Kubusia Puchatka"
          • WYRÓŻNIENIE w miejskim konkursie  "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" dla Szymona Gęsikowskiego z grupy "Tygrysków"
          • III miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Malowane wierszyki" dla Mai Florek z grupy "Biedroneczek"