• Rok szkolny 2016/2017

• Osiągnięcia naszych przedszkolaków w roku szkolnym 2016-2017

• DYPLOM za promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych dla Pani Edyty Picheta - Jordan z grupy "Słoneczek"
          • I NAGRODA dla Marty Muc z "Słoneczek" w konkursie plastycznym "Mój Śląsk - moje miasto" zorganizowanym przez Miejskie Muzeum im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej
          • II NAGRODA dla Franka Ochmana z grupy "Gromadki Puchatka" w konkursie plastycznym "Mój Śląsk - moje miasto" zorganizowanym przez Miejskie Muzeum im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej
          • III miejsce zdobyła Ania Gabryś w konkursie "Jestem bezpieczny - jestem szczęśliwy".
          • NAGRODA dla Zespołu Jasełkowego (Muchomorki i Gromadka Puchatka) w rudzkim przeglądzie Jasełek.
          • II miejsce dla Magdy Gawędy w miejskim konkursie recytatorskim "Świat dziecięcych wartości - wiersze z morałem".
          • WYRÓŻNIENIE dla Ani Gabryś w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Zimowe zabawy z Rodzicami"
          • WYRÓŻNIENIE dla Julki Gęsikowskiej w XI edycji konkursu "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" w kategorii Przedszkola - Maluchy.
          • III miejsce dla Marty Wojtowicz w XI edycji konkursu "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" w kategorii Przedszkola - Starszaki.
          • WYRÓŻNIENIE w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Ozdoba wielkanocna" dla Ani Gabryś
          • III miejsce w miejskim konkursie wiedzy bajkowej "Kraina baśni braci Grimm" dla Julki Stronk i Kuby Białasa
          • WYRÓŻNIENIE dla Leny Szulc w konkursie "Najpiękniejsza kartka wielkanocna"

• WYRÓŻNIENIE dla Wojtka Lachety w konkursie "Najpiękniejsza kartka wielkanocna"

• WYRÓŻNIENIE dla Julki Połap w konkursie plastycznym "Baranek wielkanocny"

• I miejsce dla Małgorzaty Bujak i Magdaleny Gawęda w konkursie recytatorskim twórczości Juliusza Tuwima "Piękno poezji"

• NAGRODA dla zespołu aktorskiego z grupy SŁÓNECZEK w V spotkaniu artystycznym DZIECKO WIDZEM I AKTOREM pod hasłem SNUJ SIĘ BAJECZKO

• NAGRODA dla Wiktorii i Helenki z GROMADKI PUCHATKA w konkursie "Miś Uszatek"

• NAGRODA w konkursie dla Przedszkolaków "Łamigłówki matematycznej główki"dla Kuby i Wojtka z "SŁONECZEK".

• II miejsca w XII Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej  "Julianek-Paint" na temat "Wiersze Tuwima w obrazach" dla Alicji z Gromadki Puchatka.

• I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Cztery pory roku" w kategorii 3-4 latków zdobyła Ania z Gwiazdeczek.

• WYRÓŻNIENIE dla Julki  z Misiów w Miejskim Konkursie Plastycznym "Zwierzęta - nasi mali przyjaciele" pod honorowym Patronatem Prezydent Miasta Ruda Śląska.

• WYRÓŻNIENIE dla Ani i jej Mamy z Gwiazdeczek w ogólnopolskim konkursie dla dzieci irodziców "Mamy w planie dobre zachowanie"

• NAGRODĘ SPECJALNĄ w konkursie plastycznym "PLANETA POKOJU" zdobyła Marta z SŁONECZEK.

• NAGRODA dla Przedszkola w konkursie ogólnoposkim ogłoszonym przez Przedszkolne ABC na relację z obchodów Dnia Dziecka w przedszkolu

• II miejsce w konkursie plastycznym "Zamek Księżniczki" zdobyła Marta z Słoneczek.