• Rok szkolny 2010/2011

• Osiągnięcia naszych przedszkolaków w roku szkolnym 2010-2011

• I miejsce zespołu muzycznego "Śpiewające wiewióreczki" (reprezentacja grup starszaków P. Beaty) w kategorii dziecięcej w XV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Gloria Dei". Zespół wystąpił w koncercie finałowym.
          • Oliwier Plonka - wyróżnienie w konkursie recytatorskim: "Opowiedz, mi bajkę"
          • Mój przyjaciel Miś - wyróżnienie w konkursie plastycznych
          • grupa P. Justyny  - III miejsce w konkursie "Filharmonia Misia Haribo"
          • wyróżnienie w XV Miejskim Przegladzie Zespołów Jasełkowych - Zespół Jasełkowy grupy Starszaków pod opieką P. Beaty i P. Justyny
          • Aleksandra Sowa - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym - "Ekologiczna Choinka"
          • I nagroda dla Antosi Fojucik (gr P. Joli) w konkursie plastyczno - ekologicznym "Król Śmieci"
          • III nagroda dla Pawła Choduna ( gr.P.Beaty) w konkursie plastycznym "Jestem stąd - 90 rocznica Powstania Śląskiego"
          • Wyróżnienie dla Oli Sowy ( gr.P.Justyny ) w konkursie plastycznym "Palma wielkanocna"
          • Nagroda dla Michała Kostępskiego 9 gr. P. Justyny i wyróżnienie dla Oli Sowy w konkursie plastycznym: "Czyste powietrze wokół nas"
          • I nagroda dla Oliwiera Plonki (gr. P. Beaty ) w konkursie recytatorskim  "Wiosenny konkurs recytatorski"
          • IV miejsce w Spartakiadzie Sportowej Przedszkolaków ( gr. P.Beaty )
          • III miejsce w Spartakiadzie Sportowej Przedszkolaków (gr.P. Reni H.)
          • I miejsce w konkursie "Śląsk moją małą Ojczyzną" ( gr. P. Justyny )
          • I miejsce dla Oli Sowy w konkursie plastycznym: "Wiosenne przebudzenie" ( gr. P. Justyny )