• STYCZEŃ 2017R

Zabawy GWIAZDECZEK na śniegu.

Świąteczna wizyta u Rówieśników w Tychach - Urbanowicach.

3 stycznia Ferajna Myszki Miki i Grupa Kubusia Puchatka były w Tychach - Urbanowicach na zaproszenie Proboszcza tamtejszej Parafii pw. Matki Boskiej Pośredniczki Wszelkich Łask ks. Józefa Sinki, który współpracuje z miejscowym Zespołem Szkolno - Przedszkolnym. Dzieci z naszego Przedszkola zaprezentowały dzieciom z tamtejszego Przedszkola przedstawienia górnicze oraz na koniec wspólnie z Dziećmi i Pracownikami kolędowaliśmy. Po przyjeździe zostaliśmy powitani przez ks. Proboszcza oraz Panie Dyrektorki. Spotkaliśmy się z wielką serdecznością. Nasi Przedszkolacy za udany występ zostali ugoszczeni i uczestniczyły w ciekawych zajęciach plastycznych. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i bardzo sympatyczne i miłe spotkanie.

Przegląd Zespołów Jasełkowych.

5 stycznia nasi Artyści - Aktorzy z grupy Muchomorków i Gromadki Puchatka wzięli udział w Przeglądzie Zespołów Jasełkowych w Młodzieżowym Domu Kultury w Rudzie.

Koncert Noworoczny.

5 stycznia już po raz kolejny w Domu Kultury odbył się nasz Koncert Noworoczny. Podczas Koncertu wystąpiły Grupa Kubusia Puchatka, Muchomorki oraz Gromadka Puchatka. Oprócz nich kolędował z nami zespół Gama Art z II Liceum Ogólnokształcącego nr 2 z Wirku. Serdecznie im dziękujemy za wspólne kolędowanie. Dziękujemy również Rodzicom, Dziadkom i Krewnym Przedszkolaków, którzy skorzystali z naszego zaproszenia na ten Koncert.

Rodzice, którzy są zainteresowani pobraniem wszystkich plików w oryginalnej rozdzielczości z Koncertu Noworocznego mogą to zrobić do siedmiu dni z następujących adresów:

Koncert.Noworoczny-Zespol.Gamma.Art.mp4
          Koncert.Noworoczny-Zespol.Gamma.Art.Wspolnie.mp4

Koncert.Noworoczny-Grupa.Kubusia.Puchatka.mp4
          Koncert.Noworoczny-Muchomorki.oraz.Gromadka.Puchatka.mp4

Warsztaty cukiernicze z Ciocią Dorotką.