• WRZESIEŃ 2019R/1

20 września Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Dzisiaj Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Na naszych Przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Cztery grupy pojechały na wycieczkę, był spacer ulicami dzielnicy z kolorowymi emblematem, były tańce i zabawy, upiększaliśmy nasz ogród przedszkolny - sadząc roślinki. Po południu Przedszkolach wraz z Rodzicami uczestniczyli w grze terenowej "W poszukiwaniu wiewiórki". Był to dzień pełen zabawy i radości.

Więcej zdjęć: Patrz Album fotograficzny: "Dzień Przedszkolaka".

Przedszkolacy na wycieczce w Szkole Policyjnej.

20 września cztery grupy KRASNALE , FERAJNA MYSZKI MIKI, BIEDRONKI i ŻABKI uczestniczyły w dniu otwartym w Szkole Policyjnej. Na początku wszystkie dzieci zostały porzywitane przez zastępcę komendanta Szkoły Policyjnej pana Jarosława. Następnie odbył się pokaz ćwiczeń sprawnościowych słuchaczy Szkoły Policyjnej, potem dzieci spotkały się z maskotką Policji Sznupkiem . Obejrzały nowoczesny sprzęt policyjny, a na koniec obejrzały tresurę psów: Cleo i Kory. Były to psy wypływające narkotyki. Cały czas dziećmi opiekowali się młodzi policjanci. Dzieci otrzymały baloniki i proporczyki. Wycieczka była bardzo udana i wzbogaciła wiedzę naszych Przedszkolaków.

Więcej zdjęć: Patrz Album fotograficzny: "Przedszkolacy w Szkole Policyjnej".

Wielcy pasjonaci wśród nas.

Ferajna Myszki Miki gościła dzisiaj panów Janusza Urbańskiego - pasjonata zapałek, tworzącego z nich niesamowite rzeczy oraz Pana Stanisława Mazura numizmatyka, którzy przeprowadzili warsztaty z szlifierki.Dzieci papierem ściernym szlifowaly pudełka, które otrzymały na pamiątkę. Poprzez te warsztaty udoskonalily sprawność rąk oraz poznały pasję niektórych ludzi.

Dzień Chłopca w naszym przedszkolu.

Dzisiaj w naszym przedszkolu wielkie wydarzenie. Chłopcy obchodzili swoje święto. Z tej okazji zostali obdarowani przez dziewczyny drobnymi prezentami oraz słodkościami. Nie obyło się również bez uroczystego odśpiewania "Sto lat". Życzymy naszym Chłopakom spełnienia marzeń oraz samych radosnych dni.