• WYZWANIA TEODORA

•   WYZWANIA TEODORA

„Wyzwania Teodora” to ogólnopolski Projekt edukacyjny skierowany dla dzieci najmłodszych, który w prosty sposób ma przekazać ważne umiejętności i wartości. Są one związane  ze sportem, przygotowaniem posiłków, okazywaniem pomocy, wyrażaniem emocji
          i uczuć, dbaniem o przyrodę itp., a przede wszystkim służy wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Odznaka "Kuchciwego Mistrza"

Dzisiaj BIEDRONKI wykonały pierwsze zadanie z projektu edukacyjnego "Wyzwanie Teodora" zdobywając odznakę Kuchcikowego Mistrza.  Dzieciom bardzo smakowały własnoręcznie zrobione soki warzywno owocowe oraz sałatki.

Odznaka "Pomocnej dłoni"

W listopadzie Biedronki zdobyły odznakę "Pomocnej dłoni" biorąc akywny udział w akcji "Świateczna paczka dla zwierzaka". Dzici przynosiły karmmmmme i koce i karmmę dla zwierzat zamieszkałych w schronisku TOZ FAUNA, pomagając im przetrwać zimę.

Odznaka "Antynudka"

Śnieg na święta - czemu nie. Biedronki stworzyły "śnieżne miasteczko" doskonale się przy tym bawiąc i zdobywając równocześnie wiedzę.

Odznaka "Artystycznej Duszy"

Biedronki zdobyły dzisiaj kolejną odznakę projektu - Wyzwania Teodora - odznakę Artystycznej Duszy. Dzieci malowały farbą stopami, doskonaląc integrację sensoryczną, rozwój psychoruchowy, a jednocześnie doskonale się przy tym bawiąc.

Odznaka "Przyjaciela przyrody"

Biedronki zdobyły dzisiaj kolejną odznakę w projekcie edukacyjnym ,,Wyzwanie Teodora" - odznakę PRZYJACIELA PRZYRODY

Odznaka "Zdrowy Osiłek"

Dzisiaj dzieci z grupy Biedronek zdobyły kolejną odznakę z projektu edukacyjnego Wyzwanie Teodora - odznakę ZDROWEGO OSIŁKA.

Odznaka "Kochającego serca"

Biedroneczki wykonały ostatnie zadanie z ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Wyzwanie Teodora" zdobywajac odznakę KOCHAJĄCEGO SERCA.

Otrzymane podziękowanie za realizację Projektu

Serdecznie gratuluję wykonania wszystkich zadań, a co zatym idzie zdobycia odznak bociana Teodora. Ogromnie się cieszę, że jesteście częścią mojego projektu, że razem tworzymy grupę przyjaciół Teodora, która chce się uczyć, pomagać innym i która wspiera się w tych działaniach. Dziękuję, że wraz z dziećmi spełniły Panie moje marzenie o realizacji ogólnopolskiego projektu. Gratuluję kreatywnego zrealizowania wszystkich zadań - jesteście niesamowici. Brawo! A zdjęcia ogląda się z przyjemnością.