• LISTOPAD

• Zadania realizowane w listopadzie.

Zadanie 1: Projekt ogólnopolski "Tydzień polskich bajek"

Zadanie te, z przyczyn niezależnych od nas, zostanie zrealizowane do końca roku szkolnego 2022-2023.

Zadanie 2: Quiz bajkowy dla 6 - latków "Znam tę bajkę..."  (twórczość lokalnej pisarko dla dzieci Moniki N.

W naszym przedszkolu został przeprowadzony Quiz Bajkowy dla dzieci najstarszych grup. Dotyczył on wierszy rudzianki, pani Moniki Czoik-Nowickiej. Dzieci odpowiadały na pytania dotycz ace przeczytanych wierszy oraz rozwiązywały na ich podstawie różne zadania. Wszyscy uczestnicy quizu, fantastycznie poradzili sobie z przygotowanymi konkurencjami. zwycięska drużyną okazała się reprezentacja Kaczuszek. właśnie ten zespół będzie reprezentował nasze przedszkole w  Międzyprzedszkolnym quizie bajkowym, który planujemy ogłosić i przeprowadzić wiosną.

Zadanie 3: Głośne czytanie - zaproszenie uczniów Szkoly Podstawowej nr 17 im prof. Jana Karskiego  do czytania misiowych bajek.

Serdecznie dziękujemy naszym starszym Koleżankom i Kolegom z Szkoły Podstawowej nr 17 im. prof Jana Karskiego za czytanie nam "misiowych bajek" w Dniu Pluszowego Misia. 🥰😍❤❤