• KSIĄŻKI ZAKUPIONE W RAMACH PROGRAMU.

1.Książeczki sensoryczne.

Książeczki sensoryczne zapewniają najmłodszym wspaniałą zabawę i budzą ciekawość. Oprócz stymulacji zmysłów, często również edukują i wspierają rozwój umiejętności (chwytania, przesuwania, grzechotania). Wiele z nich okazuje się również doskonałą pomocą podczas rozwijania umiejętności mowy.

2. Książkowi bohaterowie często bywają przewodnikami dzieci w prawdziwym świecie. Nasi przedszkolacy poznają go również wgłębiając się w perypetie sympatycznego "Franklina".

3. Osłuchanie z językiem obcym jest ważnym elementem przedszkolnej edukacji. Do takiej aktywności zachęcamy dzieci przygodami ulubionych bohaterów w języku angielskim.

4. W przedszkolu nie tylko uczymy się i bawimy. Spędzamy też miło czas słuchając opowiadań o naszych ulubionych bohaterach znanych z telewizyjnych bajek.

5. Rozwój dziecka w okresie edukacji w przedszkolu przebiega bardzo dynamicznie Poniższe publikacje, pomogą naszym dzieciom w poznaniu oi zrozumieniu własnych emocji.

6. Nasze przedszkole zakupiło kolejną partię książek w ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Staraliśmy się, aby zakupione pozycje były nie tylko zgodne z trendami czytelniczymi, ale by również były pomocne w rozwiązywaniu różnych problemów pojawiających się wśród dzieci. 😀😃😄

Nasza biblioteka wzbogaca się również o książki w planszach, które prezentowane będą dzieciom w formie mini teatrzyków. 😀😃