• GRUDZIEŃ 2018R - RazemNaŚwięta

• GRUDZIEŃ 2018R

#RazemNaŚwięta

Miło nam poinformować, że nasza Bajkowa Kraina przyłączyła się do akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "RAZEM NA ŚWIĘTA" polegającej na podejmowaniu działań związanych z przedświątecznym wolontariatem.

SZLACHETNA PACZKA. smiley
          ZRÓBMY TO RAZEM. OTWÓRZMY NASZE heart NA LUDZI POTRZEBUJĄCYCH. POMÓŻMY IM. DOBRO ZAWSZE POWRACA.

Wielki finał Szlachetnej Paczki! Po raz kolejny, wspólnymi siłami, stworzyliśmy świąteczną paczkę. Tym razem otrzyma ją od nas Pan Jan. Udało nam się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy, co pewnie go ucieszy. Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM osobom, które dołączyły do naszej akcji i pomogły w stworzeniu tej paczki.

Dar Serca dla Seniorów Domu Opieki "SENIOR" w Orzegowie. smiley

Smerfy wraz z rodzicami na popołudniowych warsztatach pięknie udekorowali pierniczki. Samodzielnie upieczone i udekorowane przez Smerfów pierniczki zostaną teraz dostarczone do Seniorów z Domu Spokojnej Starości w Orzegowie. smiley

Bombki dla Seniorów Ośrodka św. Elżbiety w Rudzie smiley

Jest taki wyjątkowy wieczór, gdzie wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Dlatego grupa Sówek postanowiła zaprosić swoich Rodziców na warsztaty pt. Świąteczna bombka, aby razem usiąść do stołu i odetchnąć od codziennych obowiązków. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie. smiley

19 grudnia Przedstawiciele SÓWEK zawieźli wcześniej wykonane przez siebie bombki do Mieszkańców Ośrodka św. Elżbiety w Rudzie.

Kartki świąteczne z życzeniami dla Seniorów Domu Opieki w Orzegowie smiley

Dzisiaj Rodzice i dzieci z grupy Wiewióreczki wykonały kartki świąteczne na popołudniowych warsztatach. Piękne kartki trafią do seniorów z Domu Spokojnej Starości w Orzegowie.

Koncertujemy z Seniorami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. smiley

W sobotę 15 grudnia w bielszowickim Domu Kultury odbył się Koncert "Święta tuż, tuż....". Nasze "Gwiazdeczki" wraz z Seniorami Uniwersytetu III Wieku wprowadzili wszystkich Uczestników koncertu w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim za cudowną atmosferę tego spotkania.

Gwiazdeczki i Smerfy z wizytą u Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej "SENIOR". smiley

W dniu 18.12. Smerfy i Gwiazdeczki odwiedzili Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej Senior w Orzegowie. Smerfy zaśpiewały pastorałkę i wręczyły pierniczki wykonane przez dzieci z rodzicami oraz kartki świąteczne od Wiewiórek. Gwiazdeczki zaś przedstawiły przepiękne jasełka pt. ,,Światełko Betlejemskie” umilając tym starszym ludziom to grudniowe, przedświąteczne przedpołudnie.

Krasnale pamiętają o Mieszkańcach Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Chorych. smiley

KRASNALE już od kilku dni przygotowywały świąteczne kartki i upominki dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Chorych prowadzonego przez Siostry Boromeuszki w Rudzie Śl. - Kochłowicach. Dzisiaj te prezenty zostały zawiezione i wręczone Mieszkańcom Domu przez Lenkę z Mamą.