• "Wyzwania Teodora"

Głównym celem  projektu jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka, ale także uświadomienie dzieciom, że o własny rozwój można dbać w każdym wieku,
          a pomoc okazywana innym jest równie ważna, jak troskao siebie samego.

Projekt realizowany jest przez: BIEDRONKI

Biedronki wykonały pierwsze zadanie ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Wyzwanie Teodora" zdobywając odznakę KUCHCIKOWEGO MISTRZA.

Grudzień to czas przygotowań i oczekiwań. Biedronki postanowiły same wyczarować ozdoby choinkowe z papieru i zawiesiły je na swojej choince w sali, zdobywając równocześnie ODZNAKĘ ANTYNUDKA.

W styczniu Biedronki Zdobyły odznakę KOCHAJĄCEGO SERCA - wykonały upominki i przygotowały program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Biedronki poznały życie ludzi i zwierząt mieszkających na Dalekiej Północy. Wykonały wspólną  pracę plastyczną zdobywając równocześnie odznakę ARTYSTYCZNEJ DUSZY.

Biedronki wykonały dzisiaj kolejne zadanie projektu edukacyjnego Wyzwanie Teodora - zdobywając odznakę PRZYJACIELA PRZYRODY.

Odznakę POMOCNEJ DŁONI dzieci zdobyły poprzez zorganizowanie pomocy zwierzakom pobliskiego schroniska dla zwierząt FAUNA. Dzieci przynosiły pokarm dla zwierząt, kocyki , zabawki.

Ostatnia odznaka została zdobyta przez dzieci  1 czerwca czyli w Dniu Dziecka . Dzieci brały czynny udział w spartakiadzie przedszkolaków rywalizując w zawodach sportowych i świetnie się bawiąc – odznaka ZDROWEGO OSIŁKA .