• Rok szkolny 2008/2009

• Osiągnięcia naszych przedszkolaków w roku szkolnym 2008 - 2009

• III miejsce zespołu muzycznego "Śpiewające wiewióreczki" (reprezentacja grup starszaków P. Małgosi K., Małgosi P, Ilony M) w kategorii dziecięcej w XIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Gloria Dei". Zespół wystąpił w koncercie finałowym. Było to jedyne miejsce przyznane przez jury w tej kategorii wiekowej.
          • Chłopcy starszaków P. Małgosi K. i P. Małgosi P  - złoty medal - I miejsce  w Turnieju Mini Piłki Nożnej Przedszkolaków
          • Oskar Połubiński - królem strzelców Turnieju Mini Piłki Nożnej Przedszkolaków
          • Marta Lotko grupa P. Ilony - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym: "Jesteśmy przyjaciółmi Kubusia Puchatka".
          • Marta Lotko grupa P. Ilony - nagroda II stopnia w konkursie plastycznym "Portret mojego pluszowego misia"
          • Emilka Klimek grupa P. Małgosi K - nagroda II stopnia w konkursie plastycznym "Portret mojego pluszowego misia"
          • Maksymilian Opiołka, Arkadiusz Kinder, Jakub Wilk, Kinga Krzywonos, Emilia Klimek, Bartosz Kasztelaniec - III miejsce w półfinałach Światowych Dniach Pluszowego Misia 2008
          • Zespół Jasełkowy grupa P. Małgosi P - został laureatem XII Przeglądu Zespołów Jasełkowych w Rudzie Śląskiej.
          • Paweł Chodun grupa P. Beaty L. -  III miejsce w ogólnopolskim konkursie: "Dwie ilustracje do wybranych wierszy Juliana Tuwima"
          • Ola Sowa grupa P. Joli -  I miejsce w grupie wiekowej dzieci 3 - 4 letnich w ogólnopolskim konkursie: "Ulubiona postać z bajki"
          • Ania Szydłowska grupa P. Doroty -  I miejsce   w konkursie miejskim organizowanym przez Dom Kultury w Bielszowicach na stroik wielkanocny
          • Kasia Franke grupa P. Doroty -  wyróżnienie w konkursie miejskim organizowanym przez Dom Kultury w Bielszowicach na stroik wielkanocny