• Śląska Szkoła Jakości

• W październiku 2006 roku otrzymaliśmy drugi Certyfikat: "Śląska Szkoła Jakości". Ten Certyfikat potwierdził naszą wysoką jakość.

Posiadając dwa Certyfikaty Jakości, możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, iż nasze przedszkole jest przedszkolem jakości, gdyż:
          • cała społeczność przedszkolna (dyrektor, nauczycielki, pracownicy administracji i obsługi, rodzice) wspólnie dbają o stwarzanie dzieciom najlepszych szans rozwojowych,
          • rodzice czynnie uczestniczą w życiu przedszkola (zajęcia otwarte, wszelkiego rodzaju uroczystości)
          • całe środowisko dalsze i bliższe jest zaangażowane w organizację różnych atrakcji dla dzieci,
          • ma miejsce informacja zwrotna o rozwoju edukacyjnym dzieci
          • odbywa się dialog z dzieckiem, z jego rodzicami, nauczycielkami oraz z wszystkimi zainteresowanymi pracą przedszkola
          • dostrzega się indywidualne potrzeby dziecka
          • dostrzega się sukces dziecka na miarę swoich możliwości
          • przedszkole utożsamia się ze swoim środowiskiem, kultywując jego tradycje, przyswajając wartości związane z naszym regionem.