• Przedszkole to nasz drugi dom

•

Przedszkole to nasz drugi dom, dlatego prosimy o przestrzeganie zasad zachowania się na terenie naszej placówki.

1. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 530 -1700.
            Oddziały mieszczące się w Szkole Podstawowej nr 11 ul. Bielszowicka 108 od poniedziałku do piatku w godz. 530 -1700. Oddziały w Gimnazjum nr 14 od poniedziałku do piątku w godz. 630 -1700
          2. Dzieci przyprowadzane są do przedszkola i oddziałów mieszczących się w Gimnazjum i Szkole Podstawowej do godz. 900, natomiast odbierane są z przedszkola najwcześniej o godzinie 1415, natomiast w oddziałach od  godz. 1300 .
          3. Prosimy o przestrzeganie godzin przyprowadzania i odbierania dzieci.
          4. Dziecko jest przyprowadzane i odbierane przez osobę dorosłą. Odbierane jest przez osobę upoważnioną przez Rodziców i wyszczególnioną w deklaracji Odbioru dziecka z przedszkola.
          5. Jeżeli dziecko odbierane jest z podwórka przedszkolnego, prosimy nie pozostawać z nim na terenie ogrodu przedszkolnego.
          6. Dzieciom 3-5 letnim w przebieraniu się pomagają Rodzice w obrębie korytarza i szatni.
          7. W przedszkolu działa domofon, dzięki któremu Rodzice przywołują swoje dziecko z odpowiedniej grupy.
          8. Kontakt Rodzica z nauczycielką możliwy jest w godzinach wyznaczonych przez poszczególne Nauczycielki. Prosimy Rodziców aby, nie wywoływali Nauczycielki swego dziecka z grupy, kiedy ona jest z dziećmi oraz o nie wchodzenie do sal dziecięcych.
          9. Skargi i wnioski, spostrzeżenia można kierować do dyrektora placówki i jego zastępcy w godz. 800 - 900 oraz 1300 - 1400.
          10. Opłaty za przedszkole należy uiścić zgodnie z podpisaną umową.
          11. Do przedszkola nie wolno przyprowadzać dzieci chorych.
          12. Przedszkole nie odpowiada za przyniesione przez dzieci zabawki z domu oraz nowe ubrania.
          13. Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci przedszkole jest zamykane w godzinach od 900 do 1415. Oddziały mieszczące się w Gimnazjum i Szkole Podstawowej są zamykane w godzinach od 900 do 1300 .

• liczba odwiedzin: 1977